Dokumenty

• Pismo - rekomendacja p. Jacka Strzemieczny Prezesa CEO, Małgorzaty Siłka Koordynatora Programu OKSUS Download this file (pismo-rekomendacja.pdf)
  • Nabór do klasy pierwszej Gimnazjum im Czesława Miłosza Download this file (kryteria noboru gmtk.pdf)
  • Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy I Gimnazjum im. Czesława Miłosza w Topoli Królewskiej w roku szkolnym 2016/2017 Download this file (Wniosek.pdf)
  • Zgłoszenie dziecka do klasy I Gimnazjum im. Czesława Miłosza w Topoli Królewskiej w roku szkolny 2016/2017 Download this file (Zgłoszenie.pdf)
  • Zarządzenie Nr 168/2016 Wójta Gminy Łęczyca z dnia 10 marca 2016 r.  Download this file (zarzadzenie_wojta.pdf)
  • Zarządzenie Nr 4/2016 Łódzkiego Kuratora Oświaty z dnia 21 stycznia 2016 r. Download this file (zarz_KO_rekrutacja _2016.pdf)