Gimnazjum im. Czesława Miłosza

w Topoli Królewskiej

Innowacje 2015

„Zaprzyjaźnij się z ekonomią"

– klasa przedsiębiorcza

Innowacja pod hasłem: „Nie wszyscy muszą być przedsiębiorcami, ale wszyscy powinni być osobami przedsiębiorczymi" cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Życiowy optymizm, dynamizm w działaniu, odwaga w podejmowaniu inicjatyw, pewność siebie to cechy osób przedsiębiorczych. To również Twoje cechy. Przekonasz się o tym w tej klasie. To tu poznasz podstawy ekonomii, nauczysz się zakładać własną firmę, inwestować pieniądze i dowiesz się, jak kreować własny wizerunek. Nauka poprzez działanie, wyjazdy i spotkania edukacyjne oraz praca w Szkolnym Klubie Przedsiębiorczości uczynią Cię osobą przedsiębiorczą.

Równaj do najlepszych i ucz się w Najlepszej Szkole Przedsiębiorczości w Polsce!

„Globetrottersi, czyli ciekawi świata"

– klasa językowo-humanistyczna

To innowacja językowo-humanistyczna dla miłośników języka angielskiego i teatru, a także podróży. W tej klasie biegle będziesz mówił i pisał w języku najczęściej używanym na świecie. To tu poznasz tradycje i zwyczaje mieszkańców krajów angielskiego obszaru językowego, a pasję do języka Szekspira połączysz z umiejętnościami aktorskimi. Swoje umiejętności językowe będziesz doskonalił w programach i projektach międzynarodowych („Erasmus+", „Small Grants", „eTwinning") i w rozmowach z zaproszonymi gośćmi.

Twoja wrażliwość wystarczy, by być w gronie Globetrottersów. Zapraszamy Cię do współpacy z rówieśnikami z różnych zakątków nie tylko Europy!