Polish English German

Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Władysława Łokietka

Topola Królewska, Oddziały Gimnazjalne


Warning: copy() [function.copy]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/gmtk2013/domains/gmtk2013.idl.pl/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 668

Warning: copy(http://www.gmtk.edu.plimages/dlaczego_warto.jpg) [function.copy]: failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/gmtk2013/domains/gmtk2013.idl.pl/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 668

Lubisz kręcić... filmy? Klaps to konkurs dla Ciebie

KLAPS to ogólnopolski konkurs filmowy organizowany już po raz dziewiąty przez Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Bydgoszczy, skierowany do młodzieży w wieku od 15 do 24 lat. Filmy są oceniane w 4 kategoriach: film fabularny, reportaż, teledysk i animacja.

Czytaj więcej: Lubisz kręcić... filmy? Klaps to konkurs dla Ciebie

Czworonożni przyjaciele znów czekają!

Zbliża się zima,  rusza więc akcja Szkolnego Klubu Wolontariusza „Psie serce”. Jak co roku, zbieramy wszystko, co ułatwi przezimowanie zwierzakom w łęczyckim schronisku. Przynoście do sali 207:

  • karmę, puszki mięsne i smakołyki dla psów,
  • środki do pielęgnacji zwierząt,
  • koce i stare kołdry,
  • zabawki dla czworonogów.

Czekamy na gimnazjalistów o wielkich sercach. Może i Ty poświęcisz kieszonkowe, by dać psiakom odrobinę radości?

Puchar Dyrektora Gimnazjum

Puchar Dyrektora Gimnazjum im. Czesława Miłosza w Topoli Królewskiej za najwyższą średnią dydaktyczną w roku szkolnym 2015/2016 otrzymał Krzysztof Trzeciak, który uzyskał wynik - 5,50.
Puchar Dyrektora Gimnazjum im. Czesława Miłosza w Topoli Królewskiej dla zespołu klasowego, który uzyskał za najwyższą średnią dydaktyczną w roku szkolnym 2015/2016 otrzymali uczniowie KLASY I D.

Korkobranie trwa!

Naszym przyjaciołom z ośrodka w Stemplewie nie udało się jeszcze pozyskać środków na wyposażenie sali doświadczania świata. Wznawiamy więc akcję ”Korkobranie”.

Podobnie jak w roku ubiegłym zbieramy i gromadzimy w sali 207 plastikowe nakrętki różnej wielkości. Zamiast wyrzucać je do śmieci, przynoście do nas. To nic nie kosztuje, a można w ten sposób pomóc dzieciom z zaburzeniami rozwojowymi i zrobić dobry uczynek.

Nie straćcie tej okazji!

Warsztaty kodowania z wykorzystaniem robotów FINCH