Polish English German

Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Władysława Łokietka

Topola Królewska, Oddziały Gimnazjalne

Matylda Banasiak wyróżniona w Wojewódzkim Konkursie "ZAWODOWIEC 2018"

 

„Wojewódzki konkurs „ZAWODOWIEC 2018” jest już za nami. 26 kwietnia br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 20 w Łodzi odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród, gdzie laureaci poszczególnych kategorii odbierali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe z rąk organizatorów i honorowych gości, m.in. przedstawicieli Kuratorium Oświaty w Łodzi, Wojewody Łódzkiego, Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego, dyrektorów, prezesów i wiceprezesów firm i instytucji, współpracujących z organizatorem konkursu.

Czytaj więcej: Matylda Banasiak wyróżniona w Wojewódzkim Konkursie "ZAWODOWIEC 2018"

"TWORZYMY KULTURĘ SZACUNKU W SIECI"...

Pod takim hasłem 20 marca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu

Czytaj więcej: "TWORZYMY KULTURĘ SZACUNKU W SIECI"...

Światowy Dzień Poezji

21 marca to nie tylko Dzień Wagarowicza, ale również Światowy Dzień Poezji. Święto to zostało ustanowione w 1999 r. przez UNESCO, a jego celem jest rozpowszechnianie poezji, dla której w zwykły dzień raczej nie znajdujemy czasu.

Czytaj więcej: Światowy Dzień Poezji

Zdecyduj, co będziesz czytać!

Z radością informujemy, że nasza szkoła, otrzymała wsparcie finansowe w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”. Pieniądze otrzymane z tego programu przyczynią się do rozwijania zainteresowań poprzez promocję i wspieranie czytelnictwa dzieci i młodzieży – zakup nowości wydawniczych. 
Zachęcamy Was do podawania propozycji nauczycielom bibliotekarzom, jaką książkę chcielibyście wypożyczyć z naszej biblioteki. Na korytarzu znajdują się plakaty "Zdecyduj, co będziesz czytać", na których można wpisywać swoje propozycje książkowe. Wasz głos, drodzy Uczniowie, jest dla nas bardzo ważny!

Już pojawiły się pierwsze nowości na naszych półkach... ZAPRASZAMY:)

Szkolny Konkurs Recytatorski "Miłoszowe strofy" rozstrzygnięty

Mamy zwycięzców tegorocznego Szkolnego Konkursu Recytatorskiego „Miłoszowe strofy”.

Czytaj więcej: Szkolny Konkurs Recytatorski "Miłoszowe strofy" rozstrzygnięty