Matylda laureatką konkursu "Zachowaj Trzeźwy Umysł"

Po raz kolejny uczennica Gimnazjum im. Czesława Miłosza w Topoli Królewskiej została laureatką konkursu w kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. W tym roku szczęście uśmiechnęło się do Matyldy Banasiak, która pracowała pod kierunkiem pani Alicji Zarzyckiej - Durdy. Praca Matyldy została doceniona przez jury w konkursie plastyczno-literackim „Pod dobrą opieką”.

25 października br. w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbył się uroczysty finał kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2016. W tym roku ZTU towarzyszyło hasło „Pod dobrą opieką”. Patronat honorowy nad kampanią objęli Komendant Główny Policji, Minister Edukacji Narodowej oraz Minister Sportu i Turystyki. Głównym elementem gali było wręczenie nagród w konkursie literacko-plastycznym „Pod dobrą opieką”. Wśród laureatów znalazło się 32 uczniów z całej Polski. Zwycięzcy otrzymali zestawy rowerowe (rower, kask rowerowy, kamerki sportowe) oraz pamiątkowe dyplomy i książkę „Polska da radę” autorstwa Jakuba Porady.

Cieszymy się, z sukcesu Matyldy i gratulujemy!