Podziel się książkami!

Masz w domu książki, które Ci się znudziły? Takie, które są już przeczytane, niepotrzebne, zapomniane? Może właśnie te tytuły poszukiwane są przez innych miłośników literatury.
      A Ty znajdziesz u nas książkę, którą zawsze chciałeś mieć? Październik - Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. "Biblioteki szkolne - klucz do przeszłości, teraźniejszości i przyszłości"

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

Święto bibliotek szkolnych zostało ustanowione przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Bibliotekarstwa Szkolnego (International Association of School Librarianship).
      W naszej szkole uczniowie uczcili święto swojej biblioteki biorąc udział w konkursach: "Moje pasje- moje hobby", "Exlibris biblioteki".
 Swoimi pasjami pochwaliły się: Magdalena Nagórniwiicz uczennica klasy 3 F -"Origami modułowe" oraz Natalia Gadulska z klasy 3 A „Decoupage”