Szkolny Konkurs Recytatorski "Miłoszowe strofy" rozstrzygnięty

Mamy zwycięzców tegorocznego Szkolnego Konkursu Recytatorskiego „Miłoszowe strofy”.

Jury pod przewodnictwem pani Olgi Kurowskiej przyznało dwa I miejsca. Otrzymały je: Magdalena Brygier z klasy VIB (za wiersz „Ojciec objaśnia”) oraz Maria Turkowska z klasy IIB (za wiersz „Piosenka o porcelanie”). Druga nagroda trafi do Natalii Kamińskiej z II B, która zaprezentowała utwór „Piękna Pani”,

a trzecia do Wiktorii Raj z IIC. Wiktoria recytowała wiersz „O aniołach”.
Cztery osoby zostały wyróżnione: Oliwia Józwiak z klasy VIB (wiersz „Nadzieja”), Wiktoria Lewandowska z IIB (wiersz „Sens”), Jan Zaborowski z IIF (wiersz „Zaklęcie”), Zuzanna Krawczyk z IIE (wiersz „Miejscowa legenda”).

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy. Szczególnie, że poziom tegorocznych zmagań był bardzo wyrównany.