Gimnazjum im. Czesława Miłosza

w Topoli Królewskiej

Miłośniczki książek

Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu czytelniczego "Czy znasz ten fragment książki?" nastąpiło 4 grudnia br. Zadaniem gimnazjalistów było podanie poprawnego tytułu oraz autora prezentowanych fragmentów książki.

Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę tym wszystkim, którzy spróbowali swoich sił w odgadywaniu autorów i tytułów prezentowanych w listopadzie fragmentów książek. Przypominamy, że były one wyświetlane na telewizorze przed biblioteką. Najlepszymi znawczyniami polskiej i światowej literatury wśród gimnazjalistów okazały się: Zuzia Kubiak z klasy IIB i Roksana Sterna z klasy IIID. Dziewczyny w nagrodę otrzymały dyplomy i skromne upominki.

Laureatkom gratulujemy wiedzy! Pozostałych uczniów Miłoszówki zapraszamy do wspólnej zabawy w następnych konkursach czytelniczych :-)

tekst i fot.: Katarzyna Bednarek