Polish English German

Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Władysława Łokietka

Topola Królewska, Oddziały Gimnazjalne

Prymusi

Uczniowie z najwyższymi średnimi na koniec roku szkolnego 2016/2017.

 

UCZNIOWIE Z NAJWYŻSZĄ ŚREDNIĄ W SZKOLE

 

Wojciech Misiak (3D) 5,72
Zuzanna Kubiak (3B) 5,56
Adam Wróblewski (3B) 5,39
Lidia Majda (2D) 5,39
Maria Turkowska (1B) 5,33
Szymon Kamiński  (2F) 5,29
Katarzyna Oleska (3D)
5,28
Wiktoria Baras (1B) 5,27
Małgorzata Majda (1B) 5,27
Jakub Bednarek (1C) 5,27
Wiktoria Raj (1C) 5,20
Michał Gałamon (1C) 5,20
Julia Józwiak (1B) 5,20
Maja Kondras (3B) 5,17
Natalia Kapica (2B) 5,14
Weronika Karasińska (1F) 5,13
Aleksandra Koziorowska (1F) 5,13
Marietta Tracz (3C) 5,11
Marcelina Kowalczyk (3B) 5,11
Julia Sobczak (2D) 5,07
Aleksandra Śmiechowska (1F) 5,07
Bartłomiej Góra (3D) 5,06
Julia Jakubowska (3B) 5,06
Adam Rzymski (3D) 5,06
Patrycja Wiktorska (3C) 5,00
Daria Florczak (1B) 5,00

 

UCZNIOWIE Z NAJWYŻSZĄ ŚREDNIĄ

W POSZCZEGÓLNYCH ODDZIAŁACH KLASOWYCH

 

Klasa I A
Bartłomiej Sobczak 4,60
Klasa I B
Maria Turkowska 5,33
Wiktoria Baras 5,27
Wiktoria Lewandowska  5,20
Daria Florczak  5,00
Julia Józwiak  5,20
Małgorzata Majda  5,27
Natalia Filipiak  4,93
Emilia Kulesza  4,93
Julia Prądzyńska  4,73
Rogoziński Mateusz  4,73
Igor Olczyk  4,60
Kiciński Patryk  4,60
Katarzyna Niciak   4,53
Klasa I C
Jakub Bednarek  5,27
Michał Gałamon 5,20
Wiktoria Raj   5,20
Igor Dłużewski  4,67
Jan Chmielewski  4,64
Marcel Czajkowski   4,60
Igor Czupryński   4,60
Piotr Kupczak  4,53
Klasa I D
Wiktoria Paciorek 4,47
Klasa I E
Katarzyna Jasińska 5,27
Klasa I F
Katarzyna Karasińska  5,13
Aleksandra Koziorowska   5,13
Aleksandra Śmiechowska  5,07
Tomasz Piesik    5,07
Maciej Chowaniec   4,93
Kinga Małecka    4,87
Katarzyna Mieczkowska   4,87
Dominika Doniak     4,80
Pachlińska Julia  4,57
Miłosz Modliński  4,53
Klasa II A
Aleksandra Żakowiak  4,64
Julia Stankowska   4,50
Klasa II B
Natalia Kapica  5,14
Głyda Justyna 4,93
Eryka Twardowska  4,93
Mateusz Kowalczyk   4,86
Weronika Niewiadomska 4,79
Joanna Zasada  4,57
Klasa II C
Paulina Moruzgała   4,86
Klasa II D
Julia Sobczak   5,07
Julia Rodak   4,93
Kinga Witaszak   4,79
Agata Ciszek   4,79
Faustyna Grzelak    4,79
Martyna Królak   4,64
Mateusz Wrzosek   4,57
Izabela Kamińska   4,57
Klasa II E
Damian Drzewiecki   4,21
Klasa II F
Szymon Kamiński    5,29
Kamil Łuczak   4,93
Klasa III B
Zuzanna Kubiak   5,56
Adam Wróblewski   5,39
Maja Kondras    5,17
Marcelina Kowalczyk    5,11
Julia Jakubowska   5,06
Adam Kołakowski   4,94
Martyna Kubiak    4,94
Julia Kominiak   4,89
Aleksandra Bartczak  4,83
Julia Kasierska   4,83
Magdalena Nawrotek  4,83
Weronika Kaźmierczak  4,61
Weronika Małysa   4,56
Sandra Banasiak   4,50
Zuzanna Fabich    4,50
Ewelina Kaźmierska   4,50
Kamil Popielarczyk   4,50
Klasa III C
Marietta Tracz   5,11
Patrycja Wiktorska  5,00
Piotr Cerk   4,89
Agata Mikołajczyk    4,89
Wiktoria Gawęda   4,50
Klasa III D
Misiak Wojciech   5,72
Majda Lidia   5,39
Katarzyna Oleska 5,28
Bartłomiej Góra  5,06
Adam Rzymski   5,06
Kamila Józwiak   4,89
Izabela Wójcik     4,83
Paulina Cieślak   4,83
Michał Kaftanowicz  4,78
Natalia Pysera   4,78
Julia Kopka   4,67
Monika Okonkowska   4,56
Jakub Kornat  4,56
Iga Andrzejczak   4,56
Klasa III E
Joanna Chwiałkowska  4,61
Klasa III F
Bartłomiej Art   4,83
Piotr Kubatko  4,71