Polish English German

Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Władysława Łokietka

Topola Królewska, Oddziały Gimnazjalne

Turniej scrabble

24 maja 2019 r. nasi uczniowie pod opieką pani Anny Kowalskiej wzięli udział w XVII Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół w SCRABBLE Kutno 2019. Szkołę  reprezentowało  4 uczniów w dwóch kategoriach . Turniej, jak co roku, poprowadził Maciej Śliwa z Zabrza, sędzia Polskiej Federacji Scrabble.

Czytaj więcej: Turniej scrabble

ZWYCIĘZCY W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE "ZAWODOWIEC 2019"

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 20 w Łodzi odbyła się uroczystość związana z Dniami Doradztwa Zawodowego – Ucz się w Łodzi!!!. Podczas tego święta nastąpiło podsumowanie 9 edycji Wojewódzkiego Konkursu "ZAWODOWIEC".

Czytaj więcej: ZWYCIĘZCY W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE "ZAWODOWIEC 2019"

NIEZŁY PREZENT NA DZIEŃ DZIECKA!

Karuzela w Łęczycy? Nein, danke! To nie dla uczniów Szkoły Podstawowej w Topoli Królewskiej. Lepszym prezentem od rodziców była podróż na południe Niemiec.

Czytaj więcej: NIEZŁY PREZENT NA DZIEŃ DZIECKA!

Samorządówka dobrze zaPROJEKTowana. Otrzymała certyfikat

,,Dobrze zaPROJEKTowana szkoła 2018" to certyfikat, który Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Wł. Łokietka w Topoli Królewskiej otrzymała za zrealizowanie projektu „Woda wodzie nierówna”.

Czytaj więcej: Samorządówka dobrze zaPROJEKTowana. Otrzymała certyfikat

Małgorzata Majda finalistką ogólnopolskiego konkursu „Mistrzostwa Polski Młodych Ekonomistów”

W dniach 8-9 czerwca 2018 r. w Warszawie odbył się wielki finał XIII edycji konkursu ekonomicznego „Mistrzostwa Polski Młodych Ekonomistów” organizowanego przez Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej. Temat tegorocznej edycji konkursu to: „Dzieje pieniądza polskiego 1918-2018”.

Czytaj więcej: Małgorzata Majda finalistką ogólnopolskiego konkursu „Mistrzostwa Polski Młodych Ekonomistów”