Komiks „Narysuj opowieść” rozstrzygnięty

Nie zdążyliśmy jeszcze ochłonąć po majowym, podwójnym sukcesie naszych dziewczyn, jak doszła do nas kolejna informacja, że uczennice Gimnazjum im. Cz. Miłosza w Topoli Królewskiej zostały dostrzeżone w konkursie literacko - plastycznym „Narysuj opowieść”, którego organizatorem była Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. prof. T. Kotarbińskiego Filia w Łęczycy.

Z naszej szkoły zgłosiliśmy kilka najciekawiej wykonanych komiksów, które w swojej formie i treści nawiązywały do głównych założeń konkursu. Jury dostrzegło talent aż czterech naszych uczennic, przyznając poszczególne miejsca i wyróżnienia:  Aleksandrze Śmiechowska (IF) – I miejsce, Matyldzie Banasiak (II D) – III miejsce,  wyróżnienie Milenie Olejniczak (IE) i nagrodę specjalną - Natalii Pyserze (III D).

Uroczystość wręczenia nagród i dyplomów odbyła się 5 czerwca 2017 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Łęczycy, na którą zostały zaproszone laureatki wraz z opiekunem. Organizatorzy, gratulując zwycięzcom, podziękowali za udział i zaprosili już do przyszłorocznych konkursów. Czekamy na kolejne sukcesy i gratulujemy!