Julia Chwiałkowska laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Internetowego „MOJE MIEJSCE PRACY”

Julia Chwiałkowska ze Szkolnego Klubu Przedsiębiorczości została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Internetowego „MOJE MIEJSCE PRACY”.

Tematyka konkursu dotyczyła zagadnień, takich jak: korzystanie z kapitału osobistego (edukacja jako inwestycja w siebie), planowanie budżetu oraz zagrożenia i korzyści wynikające z różnych form oszczędzania i inwestowania.

Z licznej grupy uczestników konkursu wyłoniono 20 najlepszych, którzy uzyskali najwyższy wynik w najkrótszym czasie. Wśród nich znalazła się uczennica klasy 3b – Julia Chwiałkowska. Opiekunem uczniów biorących udział w konkursie była p. Agnieszka Wyrzykowska.

Gratulujemy!