Małgorzata Majda finalistką ogólnopolskiego konkursu „Mistrzostwa Polski Młodych Ekonomistów”

W dniach 8-9 czerwca 2018 r. w Warszawie odbył się wielki finał XIII edycji konkursu ekonomicznego „Mistrzostwa Polski Młodych Ekonomistów” organizowanego przez Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej. Temat tegorocznej edycji konkursu to: „Dzieje pieniądza polskiego 1918-2018”.

Z blisko 400 nadesłanych prac wyłoniono 10 najlepszych, a ich autorów wraz z opiekunami zaproszono do udziału w finale. Nie mogło tam zabraknąć przedstawicieli Szkolnego Klubu Przedsiębiorczości z Topoli Królewskiej! Topolskie SKP reprezentowała Małgorzata Majda pod opieką p. Agnieszki Wyrzykowskiej.

Oprócz zmagań konkursowych finaliści zwiedzali Centrum Pieniądza Narodowego Banku Polskiego oraz brali udział w warsztatach w pt. „Sprawdzam! Laboratorium autentyczności banknotów”. Podczas warsztatów młodzież miała możliwość zapoznania się z zabezpieczeniami stosowanymi m.in. na polskich banknotach. Kolejną atrakcją był wspólny wieczorny spacer uczestników finału po Starym Mieście i nowych zakątkach stolicy.

Gratulujemy Małgosi ogromnej wiedzy i osiągniętego wyniku!