Nasi wolontariusze pomogli bezdomnym zwierzętom

Szkolny Klub Wolontariusza zakończył listopadową akcję „Psie serce”. Jest to jedno z naszych cyklicznych działań od wielu lat.

Uczniowie gimnazjum, którzy zainteresowali się losem bezdomnych zwierząt przebywających w schronisku łęczyckim postanowili podarować pieskom suchą karmę oraz puszki. Tegoroczna akcja zakończyła się sukcesem! Zebraliśmy 95 kg żywności dla piesków, którą przekazaliśmy osobiście pracownikom schroniska podczas zorganizowanego wyjazdu naszych darczyńców. Uczniowie mieli okazję zobaczyć podopiecznych schroniska oraz porozmawiać o nich z ich opiekunami.

Lista darczyńców przedstawia się następująco:

IIF – 50 kg karmy

IIIC – 10 kg karmy

IIIF – 5 kg karmy

IIA - 5 kg karmy

IA – 5 kg karmy

W akcję włączyli się także pojedynczy uczniowie. Wśród nich znaleźli się: Aleksandra Bartczak, Julia Kominiak, Adam Rzymski, Aleksandra Wojtczak, Martyna Kubiak, Weronika Kaźmierczak, Kacper Kupis, Mateusz Kowalczyk i Iwona Darmach

Szkolny Klub Wolontariusza dziękuje gminie Łęczyca za zorganizowanie autokaru.

SKW