Gimnazjum im. Czesława Miłosza

w Topoli Królewskiej

Globetrottersi z Miłoszówki zwycięzcami XVI Powiatowego Przeglądu Szkolnych Teatrzyków Językowych

30 listopada 2016 r. okazał się szczęśliwy dla Globetrottersów z klas IID i IIIB.

Anglojęzyczny spektakl pt. „What a Sock” został doceniony przez jury i uzyskał I miejsce w tegorocznym XVI Powiatowym Przeglądzie Szkolnych Teatrzyków Językowych w łęczyckim Domu Kultury.

Gimnazjaliści z Miłoszówki popisali się poprawną wymową oraz wyborną grą aktorską. Na podium znalazły się również anglojęzyczne przedstawienia Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy (II miejsce) oraz Gimnazjum w Nowym Gaju (III miejsce).

Dziękujemy wszystkim ekipom teatralnym za sympatyczną atmosferę oraz wspólną zabawę językiem angielskim i niemieckim. Do zobaczenia w przyszłym roku!

EGryg