Szkolny Klub Przedsiębiorczości na warsztatach artystycznych

W dniu15 grudnia przedstawicielki Szkolnego Klubu Przedsiębiorczości z kl. 2b brały udział w warsztatach artystycznych pt. „Papierowa wiklina" zorganizowanych przez Powiatową Bibliotekę Publiczną w Łęczycy.

Dziewczyny zapoznały się z techniką tworzenia choinek z „papierowej wikliny”. Pod opieką organizatorek spotkania, pani Malwiny Andrzejczak i pani Agnieszki Kowalskiej, wykonały własnoręcznie oryginalne choinki.

To nie pierwsze warsztaty organizowane przez MiPBP w Łęczycy, w których uczestniczyły członkinie SKP z Topoli Królewskiej. W październiku uczennice poznały tajniki tworzenia naturalnego mydła. Dziś same wykonują jedyne w swoim rodzaju mydełka, które mogą stanowić wspaniały prezent dla kogoś bliskiego lub element dekoracyjny wystroju wnętrza.

Gratulujemy Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęczycy zorganizowania tak ciekawych warsztatów i dziękujemy za możliwość wzięcia w nich udziału!

SKP