Wolontariusze z Miłoszówki u chorych dzieci

W dniu 21 grudnia 2016 r. nasi uczniowie, pod opieką pani Małgorzaty Jeziorskiej, odwiedzili chore dzieci leżące na oddziale pediatrii łęczyckiego szpitala.

Wraz z uczniami przybył także Mikołaj, który obdarował najmłodszych pacjentów prezentami, przygotowanymi przez uczniów klasy 3f oraz studentów łęczyckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, naszych wieloletnich partnerów akcji charytatywnych. Podczas tej wizyty nie zabrakło wspólnego kolędowania, uśmiechu i składania najserdeczniejszych życzeń bożonarodzeniowych.

Szpital opuściliśmy z nadzieją, że dzieci szybko wrócą do zdrowia i spędzą święta w domowej atmosferze wśród najbliższych. Szczególne podziękowania należą się Wiktorii, Kasi, Patrycji i Damianowi, którzy wcielili się w role śnieżynek i Mikołaja.

MJ