IIIF pokonała rywali w wielkim finale

W dniach 23 i 24 listopada po lekcjach w hali sportowej Samorządowej Szkoły Podstawowej im. Władysława Łokietka w Topoli Królewskiej odbyły się eliminacje do wielkiego finału w piłce halowej.

Po ciężkich zmaganiach tylko najlepszym udało się wyjść z grup. Do finału, który odbył się w czwartek 3 listopada, dostały się klasy: 2D, 3A, 3B, 3F. W tych emocjonujących spotkaniach o 1., 2. oraz 3. miejsce udało się wyłonić mistrzów.

I tak 1. miejsce po rzutach karnych zajęła klasa 3F z następującymi zawodnikami: Szymon Szewczykowski, Alan Wróbel, Michał Kowalczyk, Kamil Łuczak, Wiktor Pietruszewski, Mateusz Krzepiński, Jakub Tomalka, Michał Jaros, Damian Ściślewski. 2. miejsce zajęła zaś klasa 3B, której los w rzutach karnych nie sprzyjał. W jej skład wchodzili: Wojciech Żmudowski, Krystian Jaworowski, Krzysztof Tomczak, Kacper Kupis, Damian Kowalczyk, Jakub Kaźmierczak oraz Mateusz Wrzosek. 3. miejsce zdecydowanie należało się klasie 2D, która wygrała z 3A w walce o podium. W 2D zagrali: Wiktor Kowalski, Jakub Głodek, Kacper Fornalczyk, Dawid Pacałowski, Kacper Kryszofiak, Szymon Paluszkiewicz, Artur Zuchniewicz.