Sukcesy plastyczne naszych uczniów

W czwartek 29 listopada 2018 roku w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęczycy odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursów plastyczno-graficznych „Demotywator literacki” oraz „Jak wyobrażam sobie bohatera mojej ulubionej książki”.

W konkursach plastycznych udział wzięło 216 dzieci z 12 szkół podstawowych powiatu łęczyckiego. Wybrano i nagrodzono 68 najlepszych prac.
I tak, w konkursie plastyczno-graficznym na „Demotywator literacki” wyróżnieni zostali nasi uczniowie z oddziałów gimnazjalnych, którzy odebrali nagrody w MiPBP w Łęczycy:
1. Jakub Bednarek (3C)
2. Katarzyna Jasińska (3E)
3. Milena Olejniczak (3E)
Natomiast wśród wyróżnionych w konkursie plastycznym „Jak wyobrażam sobie bohatera mojej ulubionej książki” znalazła się liczna grupa uczniów z klas I- V szkoły podstawowej. Nagrody w bibliotece szkolnej wręczyła p. Grażyna Olczak, bibliotekarz z MiPBP w Łęczycy.
Oto lista wyróżnionych uczniów w konkursie:
1. Michał Topiński
2. Lena Nowakowska