Otworzyli swoje serca

Uczniowie pięciu oddziałów gimnazjalnych postanowili działać dalej: w  ramach tegorocznej akcji „Paczka dla dziecka” przygotowali upominki dla Piotrusia i jego sześcioletniej siostrzyczki. Do rączek rodzeństwa trafią wspaniałe prezenty: zabawki, książeczki, przybory szkolne, ubranka i mnóstwo, mnóstwo słodyczy. Św. Mikołaj będzie miał pełne ręce roboty!

Członkowie i opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariusza składają serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które wsparły nasze inicjatywy. Jesteśmy wdzięczni za  każdą przekazaną złotówkę. Szczególne wyrazy uznania należą się pani Dominice Krysztofiak, która włączyła do akcji pomocowej swoich przyjaciół i rodzinę, a tym samym zasłużyła na tytuł honorowego członka Szkolnego Klubu Wolontariusza. Gratulujemy!