Polish English German

Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Władysława Łokietka

Topola Królewska, Oddziały Gimnazjalne

Młode Posłanki z Topoli Królewskiej będą reprezentować powiat łęczycki podczas XXIV sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży w Warszawie

30 kwietnia br. zostały opublikowane wyniki rekrutacji do XXIV sesji SDiM. W gronie 460 Posłów znalazły się: Wiktoria Lewandowska i Małgorzata Majda, którym, jako jedynym z powiatu łęczyckiego, udało się uzyskać mandat poselski.

Czytaj więcej: Młode Posłanki z Topoli Królewskiej będą reprezentować powiat łęczycki podczas XXIV sesji Sejmu...

Nasi gimnazjaliści laureatami konkursu interdyscyplinarnego

23 kwietnia br. na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej odbyła się gala wręczenia nagród najlepszym uczniom i najlepszym drużynom w wojewódzkich konkursach, których organizatorami były: Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej, Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej oraz I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Łodzi. Patronat nad konkursami objął Łódzki Kurator Oświaty.

Czytaj więcej: Nasi gimnazjaliści laureatami konkursu interdyscyplinarnego

Czy zdrowe może być smaczne?

Na to pytanie odpowiedzieć mogą nasi uczniowie, którzy dnia 9 kwietnia mieli okazję, aby spróbować zdrowych dań przygotowanych przez klasy: IIIA, IIID, IIIE, IIIF i IIC.

Czytaj więcej: Czy zdrowe może być smaczne?

Maria Turkowska zachwyciła jury konkursu „Pięknie być człowiekiem”. Janek Zaborowski drugi

Marysia Turkowska, uczennica klasy IIB Gimnazjum im. Cz. Miłosza w Topoli Królewskiej, w roku jubileuszu odzyskania przez Polskę niepodległości przystąpiła do rywalizacji w konkursie recytatorskim im. Janusza Korczaka „Pięknie być człowiekiem” z wierszem Krzysztofa Kamila Baczyńskiego „Byłeś jak wielkie, stare drzewo...” oraz fragmentem prozy z „Kamieni na szaniec” Aleksandra Kamińskiego.

Czytaj więcej: Maria Turkowska zachwyciła jury konkursu „Pięknie być człowiekiem”. Janek Zaborowski drugi

Dowozy i odwozy podczas egzaminu

Rozkład jazdy od 18 kwietnia 2018 r. do 20 kwietnia 2018 r. Download this file (odwozy_egzaminy_2018.pdf)