Polish English German

Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Władysława Łokietka

Topola Królewska, Oddziały Gimnazjalne

Warsaw Comic Con Fall Edition – festiwal i targi popkultury

Warsaw Comic Con Fall Edition – to ciekawa impreza zrzeszająca w jednym miejscu nie tylko fanów popkultury, ale i wszystkich zainteresowanych nauką, filmem, techniką i wieloma innymi dziedzinami związanymi z szeroko rozumianą kulturą popularną.

Czytaj więcej: Warsaw Comic Con Fall Edition – festiwal i targi popkultury

Katarzyna Jasińska druga w regionalnym konkursie plastycznym

To kolejny w tym roku szkolnym sukces naszej uczennicy w konkursie plastycznym. Mowa tu o Katarzynie Jasińskiej z kl. II e (oddział gimnazjalny) Samorządowej Szkoły Podstawowej im. Wł. Łokietka w Topoli Królewskiej.

Czytaj więcej: Katarzyna Jasińska druga w regionalnym konkursie plastycznym

Forum Uczniów Województwa Łódzkiego

16 listopada zarząd Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły wziął udział w Forum Uczniów Województwa Łódzkiego w Zespole Szkół Salezjańskich im. księdza Bosko w Łodzi.

Czytaj więcej: Forum Uczniów Województwa Łódzkiego

Pierożki utrzymują wysoki poziom

Od niedawna zespół Pierożki występuje w nowym poszerzonym składzie. O tym, że wszystko funkcjonuje właściwie mogliśmy przekonać się podczas X Otwartego Konkursu „Mikrofon Dla Każdego”, który odbył się 10 listopada w łęczyckim Domu Kultury. Nasz band zajął tam wysokie drugie miejsce.

Czytaj więcej: Pierożki utrzymują wysoki poziom

Szkolny zespół wyśpiewał drugie miejsce

Pieśni patriotyczne od zawsze odgrywały szczególną rolę w życiu naszego narodu. Kiedyś podnosiły na duchu żołnierzy, dziś opowiadają młodszym pokoleniom o bohaterstwie i zwycięstwach swoich przodków. Szkolny zespół Pierożki kultywował tradycję poprzez udział w IV Edycji Konkursu Pieśni Patriotycznej i wyśpiewał drugie miejsce.

Czytaj więcej: Szkolny zespół wyśpiewał drugie miejsce