Warsaw Comic Con Fall Edition – festiwal i targi popkultury

Warsaw Comic Con Fall Edition – to ciekawa impreza zrzeszająca w jednym miejscu nie tylko fanów popkultury, ale i wszystkich zainteresowanych nauką, filmem, techniką i wieloma innymi dziedzinami związanymi z szeroko rozumianą kulturą popularną.

Tegoroczna jesienna edycja odbyła się po raz drugi w Polsce i zgromadziła ogromne rzesze odbiorców w róznym wieku. Nie mogło więc zabraknąć tam i nas. Organizator wyjazdu, p. Andrzej Łuczak, zebrał blisko pięćdziesięciu uczniów Samorządowej Szkoły Podstawowej im. Wł. Łokietka, którzy zgłosili swój udział na wyjazd do Nadarzyna k. Warszawy. W większości uczestnikami wycieczki byli uczniowie oddziałów gimnazjalnych, ale sporą grupę stanowiła również młodzież kl.VII b i VII a.

Na miejscu okazało się, że będzie czekać nas tu sporo wrażeń. I tak też było. W kilku ogromnych halach zaplanowano dla zwiedzających szereg różnych atrakcji i stref tematycznych, w których każdy mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie.

Na koniec warto podkreślić, że nad bezpieczeństwem tak licznej grupy uczestników czuwała kilkuosobowa grupa opiekunów: p. W. Banasik, p. K. Bednarek, p. J. Chwiałkowska, p. M. Kowalczyk.