Polish English German

Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Władysława Łokietka

Topola Królewska, Oddziały Gimnazjalne

„A nadzieja znów wstąpi w nas…” – odwiedziny u podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Karsznicach i w Łęczycy

W piątkowe przedpołudnie 01.02.2019 r. uczniowie Samorządowej Szkoły Podstawowej im. Wł. Łokietka w Topoli Królewskiej wraz z opiekunami (A. Zarzycka – Durda, A. Sobór, A. Łuczak) wyruszyli w odwiedziny do zaprzyjaźnionych placówek opiekuńczych w Karsznicach i w Łęczycy.

Czytaj więcej: „A nadzieja znów wstąpi w nas…” – odwiedziny u podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Karsznicach...

JEŚLI FERIE, TO TYLKO W SZWAJCARII!

Udało się to Damianowi Drzewieckiemu, uczniowi klasy III E, który spędził 2 tygodnie w Wiosce Dziecięcej Pestalozzi w miejscowości Trogen, położonej w północno- wschodniej części Szwajcarii w kantonie niemieckojęzycznym.

Czytaj więcej: JEŚLI FERIE, TO TYLKO W SZWAJCARII!

Maria i Michał w finale wojewódzkiego konkursu z wiedzy o społeczeństwie

Michał Gałamon i Maria Turkowska jako jedyni zakwalifikowali się do finału Wojewódzkiego Konkursu z Wiedzy o Społeczeństwie.

Czytaj więcej: Maria i Michał w finale wojewódzkiego konkursu z wiedzy o społeczeństwie

Informacja dla uczniów i rodziców

24 LUTEGO 2018r. (sobota) będziemy odpracowywać 2 maja (środa), który będzie dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych. W sobotę będzie pracowała także stołówka szkolna.

Zajęcia odbywać się będą wg następującego harmonogramu:

1. 8.15 - 8.55

2. 9.00 - 9.40

3. 9.50 - 10.30

4. 10.40 - 11.20

Długa przerwa - obiad - I tura

5. 11.40 - 12.20

Długa przerwa - obiad -II tura

6. 12.40 - 13.10

7. 13.15 - 13.50

Odwozy w tym dniu o godz. 13.50 

 24 marca 2018r. (sobota) będziemy odpracowywać 30 kwietnia (poniedziałek), który będzie dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

 7 kwietnia 2018r. (sobota) będziemy odpracowywać 4 maja (piątek), który będzie dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

Ferie z ekonomią w Topoli

Za nami cykl zajęć odbywających się w ramach projektu „Ferie z ekonomią”, którego organizatorem jest Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej. Uczestniczyliśmy w projekcie jako jedna z 65 szkół w naszym kraju, które podjęły się realizacji projektu składającego się z trzech modułów tematycznych (Moja przedsiębiorczość, Moje finanse, Moja firma). Głównym celem projektu było kształtowanie wiedzy, postaw przedsiębiorczych i rozwój umiejętności w zakresie bankowości, w tym produktów bankowych, sposobów planowania i zarządzania finansami osobistymi i firmy oraz budżetem domowym, a także analizy rynku pracy.

Czytaj więcej: Ferie z ekonomią w Topoli