Maria i Michał w finale wojewódzkiego konkursu z wiedzy o społeczeństwie

Michał Gałamon i Maria Turkowska jako jedyni zakwalifikowali się do finału Wojewódzkiego Konkursu z Wiedzy o Społeczeństwie.

Wielkim sukcesem zakończyły się dotychczasowe zmagania dwójki naszych gimnazjalistów z wiedzą o społeczeństwie. Michał Gałamon i Maria Turkowska przedarli się bowiem do etapu wojewódzkiego. Teraz przed nimi finał. Liczymy, że najbliższy poniedziałek będzie dla nich szczęśliwy.

Sukces Marii i Michała jest z pewnością spory, gdyż to oni jako jedyni z 12-osobowego grona naszych gimnazjalistów, którzy weszli do etapu rejonowego, znaleźli się w finale. W dodatku są uczniami dopiero klas drugich.

Opiekunka młodych pasjonatów wiedzy o Polsce i świecie, pani Jolanta Kuropatwa, nie kryje zadowolenia i ma zamiar towarzyszyć swoim podopiecznym w ostatnich zmaganiach.