Nadchodzi czas na zdrowie!

Promocja to podstawa każdego wydarzenia tworzonego przez profesjonalistów. Nie zapomnieli o tym uczniowie realizujący projekt „Czas na Zdrowie”, którzy 11 maja przeprowadzili akcję happeningową propagującą festyn zaplanowany na 1 czerwca br.

Podczas długich przerw gimnazjaliści mieli okazję spróbować pysznych zdrowych przekąsek przygotowanych przez ich koleżanki. Szpinakowe babeczki, owocowe muffinki czy warzywne pasty rozeszły się błyskawicznie! Nawet najwybredniejsi smakosze docenili smak zdrowia.

Uczestnicy projektu przygotowali także balony promocyjne oraz ulotki z programem Festynu Zdrowia. Dodatkową atrakcją była możliwość zrobienia sobie zdjęcia z bohaterami Ekogalaktyki, czyli postaciami z Gwiezdnych Wojen. Według nich już 1 czerwca w murach naszej szkoły rozegra się ostateczna walka z niezdrową dietą gimnazjalistów.

Chcesz się o tym przekonać na własne oczy? Jeśli tak, to do zobaczenia na Festynie Zdrowia!

Serdecznie wszystkich zapraszamy

EKOMANIACY