Turniej Piłki Nożnej o Puchar Młodzieżowej Rady Gminy Łęczyca

We wtorek, 30 maja, odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Młodzieżowej Rady Gminy Łęczyca.

Rozgrywki przeprowadzone zostały w Gimnazjum im. Czesława Miłosza w Topoli Królewskiej. W zawodach udział wzięły reprezentacje ze szkół podstawowych w Topoli Królewskiej, Błoniu, Siedlcu i Wilczkowicach oraz drużyna z Gimnazjum w Topoli Królewskiej.

Podczas rywalizacji na boisku zawodnicy pamiętali o zasadach fair play. Na sali panowała miła atmosfera, drużyny dopingowały się nawzajem i wzajemnie wspierały.

I miejsce zajęła Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Władysława Łokietka w Topoli Królewskiej oraz Gimnazjum im. Czesława Miłosza w Topoli Królewskiej, II - Szkoła Podstawowa w Siedlcu, III – Szkoła Podstawowa w Wilczkowicach, IV – szkoła podstawowa w Błoniu.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również spotkamy się w takim składzie, a może i w jeszcze większym.

Julia Stankowska, kl. IIA