Pierożki zgarniały nagrody na „Żaczku”

Muzyczny sezon letni rozpoczęty na dobre. Pierożki po raz kolejny udowodniły swoją wysoką formę, zgarniając trzy nagrody w Międzyszkolnym Powiatowym Przeglądzie Piosenki „Żaczek”.

Konkurs odbywa się cyklicznie w łęczyckim Domu Kultury i skupia wszystkich, dla których muzyka to nie tylko przeboje z elektronicznych nośników, ale również, a może nawet przede wszystkim samo jej wykonywanie.

Szesnastego maja na scenie wystąpiło kilkadziesiąt osób. Regularnie na przeglądzie pojawia się nasz zespół, a tradycją stało się, że przywozi z niego trofea. Tym razem było to drugie miejsce w kategorii zespołów oraz indywidualnie: III miejsce dla Sandry Gołuńskiej i wyróżnienie dla Natalii Kamińskiej. Gratulujemy! Teraz przed nimi koncerty oceniane przez najważniejsze jury – publiczność.

MT