Polish English German

Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Władysława Łokietka

Topola Królewska, Oddziały Gimnazjalne

Dzień Dziecka w Uniejowie

 

28 maja pięćdziesięcioosobowa grupa uczniów z naszej szkoły wzięła udział w Wojewódzkich Obchodach Dnia Dziecka w Uniejowie. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Innowatorów Wsi oraz Pan Senator RP Przemysław Błaszczyk.

Na uczniów czekało wiele atrakcji. Wielką radość sprawiła młodzieży możliwość skorzystania  z darmowego wejścia do kompleksu termalno-basenowego „Termy Uniejów”. Oprócz tego czekała na uczestników niezliczona liczba gier i zabaw, w tym dmuchany tor przeszkód, bumper ball, strefa animacji, pokazy kulinarne w wykonaniu młodych mistrzów kuchni, koncerty, prelekcje, itp. Odbyły się także zawody w piłkę nożną, na których nie zabrakło drużyny Samorządowej Szkoły Podstawowej im. Wł. Łokietka w Topoli Królewskiej. Reprezentacja naszej szkoły zmierzyła się w rozgrywkach z drużynami z województwa łódzkiego. Po zaciętej walce chłopcy zajęli II miejsce, a Krzysztof  Brygier z klasy VIIB otrzymał nagrodę dla najlepszego bramkarza.

Zabawy było bez liku. Każdy z uczestników imprezy znalazł dla siebie coś interesującego.