Sukces naszych gimnazjalistek w konkursie wiedzy o Karolu Wojtyle

6 marca 2017 r. odbyła się VIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły – Jana Pawła II Papież Słowianin, organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty.

Sukcesem uczennic Topolskiej „Miłoszówki” zakończył się etap wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły – Jana Pawła II Papież Słowianin.

I tak Katarzyna Oleska z klasy III d, przygotowująca się pod opieką p. Jerzego Tracza, uzyskała najwyższy wynik w województwie i tym samym została laureatką,  a Justyna Głyda z klasy II b, podopieczna p. Bożeny Kupis, może pochwalić się tytułem finalistki.

Kasia będzie reprezentowała nasze województwo i szkołę 18 maja br. w etapie ogólnopolskim w Łodzi.

JT