Sandra ma coś z Króla. W Ozorkowie to zauważono

Bywają tygodnie, kiedy terminarz koncertowy wypełnia się po brzegi. Dwa dni przed kolejnym dużym konkursem dla zespołu przyszedł czas na występy solowe.

W ozorkowskim Młodzieżowym Domu Kultury odbywał się IV Powiatowy Konkurs Piosenki Anglojęzycznej, na którym swoje umiejętności zaprezentowały wokalistki Pierożków: Sandra Gołuńska, Julia Kiełbik i Aleksandra Jastrzębska.

Pośród dużej konkurencji w połączonej kategorii gimnazjum/szkoły średnie ogromny sukces odniosła Sandra Gołuńska, wykonując swoją interpretację piosenki „I can’t falling in love with you” Elvisa Presleya. W nagrodę otrzymała pomoce językowe, książki, puzzle 3D oraz bon na naukę w Fabryce Języka.

Do konkursu dziewczyny ćwiczyły pod okiem swego opiekuna pana Marcina Tobera, a nad częścią językową czuwały panie Ewelina Gryglewska i Anna Wypych – Wilińska. Gratulujemy!

MT