Członkowie SKP już w drugim etapie

Reprezentanci Szkolnego Klubu Przedsiębiorczości z klas drugich i trzecich, pod czujnym okiem pani Agnieszki Wyrzykowskiej, wzięli udział w „Ekonomicznych Potyczkach Gimnazjalnych 2017/2018” w ramach programu edukacyjnego „Ekonomia na co dzień”.

Trzyosobowe zespoły uczniów miały za zadanie opracować i przeprowadzić minimum jedno ćwiczenie z zakresu edukacji ekonomicznej ze swoimi rówieśnikami lub z młodszymi kolegami. Do drugiego etapu zakwalifikowały się dwie drużyny z klasy 2B.

Julia Józwiak, Mateusz Pabiańczyk oraz Maria Turkowska w ramach Tygodnia Dla Oszczędzania przeprowadzili w klasach 4-6 zajęcia pod tytułem „Dlaczego oszczędzanie jest ważne?”. Natomiast Wiktoria Baras, Agnieszka Doniak i Emilia Kulesza przygotowały prezentację na temat savoir-vivre`u. Zakwalifikowanym zespołom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

SKP