Polish English German

Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Władysława Łokietka

Topola Królewska, Oddziały Gimnazjalne

Gala wręczenia nagród finalistom VI edycji ogólnopolskiego konkursu „Czas na zdrowie”

Dnia 11 października 2017 roku w gmachu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród finalistom VI edycji Ogólnopolskiego konkursu „Czas na zdrowie”, w której uczestniczyła młodzież naszej szkoły pod nazwą „Ekomaniacy”. Opiekunem zespołu była pani Magdalena Jasiaczek, a w skład zespołu wchodzili: Marietta Tracz, Zuzanna Kluska, Patrycja Wiktorska, Bartosz Kupisz, Jakub Szymczak, Damian Gabrysiak, Maciej Lickowski, Agata Mikołajczyk i Łukasz Mielcarek.

Czytaj więcej: Gala wręczenia nagród finalistom VI edycji ogólnopolskiego konkursu „Czas na zdrowie”

Zrywaliśmy łańcuchy w Koninie

Ogólnopolska akcja „Zerwijmy łańcuchy” zorganizowana została już po raz jedenasty i z każdym rokiem przyciąga coraz większą liczbę zwolenników. Osobom, którym leży na sercu dobro psów, a szczególnie tych trzymanych na krótkich łańcuchach, przyświecał jeden cel, a mianowicie, by za sprawą takiej akcji uświadomić innym, jak ciężki bywa los naszych czworonożnych przyjaciół. Przywiązanych do swoich bud. Dlatego też mając na uwadze przesłanie „przywiąż psa do siebie, a nie do budy” postanowiliśmy wspólnie z innymi „zrywać łańcuchy” w imię słusznej sprawy.

Czytaj więcej: Zrywaliśmy łańcuchy w Koninie

Na skrzydłach przyjaźni… "dolecieliśmy" do Warszawy

XVIII edycja kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł zapewne na długo zapadnie w pamięci jednej z uczennic kl. II b (oddziału gimnazjalnego)  Samorządowej Szkoły Podstawowej im. Wł. Łokietka w Topoli Królewskiej. Otóż Wiktoria Baras, bo o niej mowa, została doceniona przez kapitułę sędziowską za interesujące wykonanie swojej pracy plastycznej.

Czytaj więcej: Na skrzydłach przyjaźni… "dolecieliśmy" do Warszawy

Wybraliśmy zarząd SU

W dniu 09.10.2017 r. w Gimnazjum im. Czesława Miłosz w Topoli Królewskiej odbyły się wybory zarządu Samorządu Uczniowskiego. Do głosowania przystąpili uczniowie ze wszystkich klas z naszego gimnazjum.

Czytaj więcej: Wybraliśmy zarząd SU

Życzenia na Dzień Nauczyciela. I nagrody

Życzenia, kwiaty, uśmiechy. I ananasy. Ten wyjątkowy moment, kiedy uczniowie i rodzice mogą docenić pracę pedagogów, przypadł w piątek, 13 października.

Czytaj więcej: Życzenia na Dzień Nauczyciela. I nagrody