Przedstawicielki SKP złapały bakcyla

Przedstawicielki SKP Małgorzata Majda oraz Wiktoria Lewandowska z kl. IB zdobyły nagrody w konkursie edukacji finansowej "Złap BAKCYLA" organizowanym przez Fundację Warszawski Instytut Bankowości. Małgosia decyzją jury zdobyła II miejsce za pracę ekonomiczną w formie komiksu, a Wiktoria zaś głosami internautów zdobyła II miejsce za wiersz.

Tematyka pracy konkursowej dotyczyła bankowości i zarządzania finansami. Uczestnicy konkursu musieli wykorzystać w swych pracach pięć słów kluczowych: klient, bank, kredyt, BIK oraz bezpieczeństwo.

Wszystkie prace zgłoszone do konkursu przez nasz Szkolny Klub Przedsiębiorczości były bardzo ciekawe i inspirujące, a ich autorzy wykazali się niesamowitą kreatywnością
i wieloma talentami twórczymi.

Gratulujemy!

praca Wiktorii.pdf