Na skrzydłach przyjaźni… "dolecieliśmy" do Warszawy

XVIII edycja kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł zapewne na długo zapadnie w pamięci jednej z uczennic kl. II b (oddziału gimnazjalnego)  Samorządowej Szkoły Podstawowej im. Wł. Łokietka w Topoli Królewskiej. Otóż Wiktoria Baras, bo o niej mowa, została doceniona przez kapitułę sędziowską za interesujące wykonanie swojej pracy plastycznej.

Zadanie, przed jakim stanęła Wiktoria oraz pozostali uczestnicy konkursu literacko – plastycznego „Na skrzydłach przyjaźni”,  polegało na ukazaniu przygody ze swoim ulubionym bohaterem literackim. Wybór padł na „Anię z Zielonego Wzgórza” i okazał się strzałem w dziesiątkę, bowiem swoją interpretacją tematu Wiktoria  przyciągnęła uwagę i uznanie jurorów, za co otrzymała zaproszenie na uroczystą galę laureatów.

Podsumowanie całego przedsięwzięcia odbyło się w piątek, 13 października 2017 r., w Centrum Olimpijskim w Warszawie, gdzie wyróżnieni uczniowie otrzymali z rąk organizatorów pamiątkowy dyplomy i nagrody rzeczowe. – Padły również gratulacje i podziękowania zarówno dla samych laureatów, jak i ich opiekunów oraz rodziców, co było niezwykle miłe – dodaje p. Andrzej Łuczak – szkolny koordynator konkursu. Dodatkowo zaproszeni goście mogli obejrzeć występy wokalne uczniów jednej z warszawskich szkół oraz zwiedzić gmach Centrum Olimpijskiego wraz z mieszczącym się tam Muzeum Sportu i Turystyki.

Gratulujemy i czekamy na dalsze sukcesy.