Jesienna odsłona Warsaw Comic Con

W piątek 26 października w halach Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie wszyscy fani popkultury mogli uczestniczyć w kolejnej edycji Warsaw Comic Con.

Jesienna odsłona imprezy przyciągnęła rzesze wielbicieli komiksów, gier, seriali, fantasy i science - fiction. – Nie mogło też zabraknąć tam i nas – mówi  p. A. Łuczak, który drugi raz z rzędu zorganizował taki wyjazd dla uczniów Samorządowej Szkoły Podstawowej im. Wł. Łokietka w Topoli Królewskiej.

Uczestnicy IV edycji Warsaw Comic Con mogli liczyć na bardzo ciekawe strefy tematyczne oraz szeroką ofertę edukacyjno – rozrywkową, przygotowaną przez organizatorów imprezy. Nie zabrakło również wystawców, którzy oferowali swoje produkty i gadżety. A wszystko po to, by wszyscy ci, którzy przybyli na festiwal i targi popkultury, mieli w czym wybierać.

Na każdym kroku były do dyspozycji stoiska, gdzie można było zakupić, m.in.: koszulki, bluzy, kubki, plakaty czy figurki. Wśród rzeszy zwiedzających przemieszczali się zarówno twórcy, programiści, jak i ucharakteryzowane postacie z filmów, seriali lub gier. My stanowiliśmy tylko część tej wielotysięcznej społeczności, ale za to jak bardzo zaangażowaną w różne działania.

Mamy nadzieję, że kolejne edycje również staną się udziałem naszych uczniów i nauczycieli, zarówno tych, którzy już kolejny raz uczestniczyli w tej imprezie (p. K.Bednarek, p. M. Kowalczyk), jak i tych, którzy byli na niej po raz pierwszy (p. A. Bednarska).