Polish English German

Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Władysława Łokietka

Topola Królewska, Oddziały Gimnazjalne

Zwycięstwo Pierożków. Pierwsze w tym roku

Nowy Rok zaczął się dla zespołu z przytupem, choć nic tego nie zapowiadało. Pomimo sporych absencji spowodowanych szalejącymi wirusami motywacji nie zabrakło, efekt – pierwsze w tym sezonie zwycięstwo. Kiedy? W sobotę, 20 stycznia br. Gdzie? W Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie.

Czytaj więcej: Zwycięstwo Pierożków. Pierwsze w tym roku

I miejsce i wyróżnienie w konfrontacjach artystycznych

W dniu 9 stycznia 2018 r. w łęczyckim Domu Kultury odbyły się XXIII Powiatowe Konfrontacje Artystyczne Szkół. Jest to cykliczne wydarzenie, które umożliwia szkolnym grupom teatralnym zaprezentowanie swoich scenicznych umiejętności.

Czytaj więcej: I miejsce i wyróżnienie w konfrontacjach artystycznych

Zapraszamy na Ferie z Ekonomią

Nie masz pomysłu na ferie? Jesteśmy jedną z 65 szkół w Polsce, które podjęły się realizacji projektu „Ferie z ekonomią” Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej. Zapraszamy uczniów klas II i III gimnazjum do udziału w projekcie w pierwszym tygodniu ferii zimowych.

Czytaj więcej: Zapraszamy na Ferie z Ekonomią

Zapraszamy na Bal Karnawałowy

Pierożki w gronie laureatów konkursu kolęd

Tradycją stało się już, że członkowie zespołu Pierożki wyjątkowo obchodzą Święto Trzech Króli. A wszystko to za sprawą uczestnictwa w Koncercie Laureatów Przeglądu Kolęd i Pastorałek organizowanego przez Dom Kultury w Łęczycy (w tym roku przypadła już VIII edycja).

Czytaj więcej: Pierożki w gronie laureatów konkursu kolęd