Polish English German

Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Władysława Łokietka

Topola Królewska, Oddziały Gimnazjalne

Wysokie wyniki Bartosza w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym

 

Bartosz Sobczak, uczeń klasy IIIa (oddział gimnazjalny) Samorządowej Szkoły Podstawowej im. Władysława Łokietka w Topoli Królewskiej, osiągnął bardzo wysoki wynik w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Informatyki na etapie rejonowym. Tym samym przeszedł do eliminacji wojewódzkich. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Pierożki wspierają WOŚP

Pierożki Wspierają WOŚP od początku swojego istnienia. I to nie tylko ze względu na swe muzyczne zamiłowania grają w największej orkiestrze świata, ale przede wszystkim z racji otwartości serc i szlachetnej postawy.

Czytaj więcej: Pierożki wspierają WOŚP

Pierożki na fali. Zdobywają nagrody

Nad formą i aranżacją kolęd i pastorałek pracowali od kilku tygodni, ażeby na początku roku wziąć udział w dwóch konkursach o świątecznym charakterze.

Czytaj więcej: Pierożki na fali. Zdobywają nagrody

„A nadzieja znów wstąpi w nas…”, czyli nostalgiczne przedstawienie uczniowskie

Okres Świąt Bożego Narodzenia i poprzedzające go dni to szczególny czas. Czas radosnego wyczekiwania, nadziei, pokoju, miłości, ale też czas, gdy najbardziej odczuwa się niedostatek i brak rodzinnego ciepła. W tych dniach kierujemy nasze myśli ku bliskim, rodzinom, krewnym, znajomym, ale też ku osobom starszym czy samotnym.

Czytaj więcej: „A nadzieja znów wstąpi w nas…”, czyli nostalgiczne przedstawienie uczniowskie

Zwycięstwo Pierożków. Pierwsze w tym roku

Nowy Rok zaczął się dla zespołu z przytupem, choć nic tego nie zapowiadało. Pomimo sporych absencji spowodowanych szalejącymi wirusami motywacji nie zabrakło, efekt – pierwsze w tym sezonie zwycięstwo. Kiedy? W sobotę, 20 stycznia br. Gdzie? W Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie.

Czytaj więcej: Zwycięstwo Pierożków. Pierwsze w tym roku