WOJCIECH MISIAK LAUREATEM WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z MATEMATYKI DLA GIMNAZJÓW

Miło nam poinformować, że Wojciech Misiak z kl. IIID został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki.

Wojtek etap szkolny przeszedł jak burza. Podobnie rzecz miała się z etapem rejonowym. Wytężona praca pod opieką pani Agnieszki Wyrzykowskiej opłaciła się tym bardziej, że chłopiec już w tym momencie zwolniony jest z egzaminu gimnazjalnego z matematyki. Jest to równoznaczne z otrzymaniem maksymalnej ilości punktów z tego przedmiotu. Sukces bycia laureatem daje też przepustkę do szkoły podnagimnazjalnej.

Trzeba przyznać, że Wojtek Misiak to gimnazjalna perełka. Typowy naukowiec, bardzo spokojny i zrównoważony, może pochwalić się wieloma sukcesami. WoS, język angielski, fizyka, chemia to przedmioty, z którymi mierzy się na najwyższych etapach konkursów organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Łodzi i Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. Liczymy, że nie bez powodzenia.

SD