Pierożki na fali. Zdobywają nagrody

Nad formą i aranżacją kolęd i pastorałek pracowali od kilku tygodni, ażeby na początku roku wziąć udział w dwóch konkursach o świątecznym charakterze.

Świąteczny czas to nie tylko relaks, odpoczynek i delektowanie się smakołykami, co udowodnił szkolny zespół wokalny Pierożki. Po licznych próbach zaprezentował się w Łęczycy na konkursie zorganizowanym przez łęczycki Dom Kultury (z racji remontu sali konkurs odbył się w bursie szkolnej), gdzie Natalia Kamińska stała się beneficjentem Nagrody Specjalnej Biskupa Diecezji Andrzeja Dziuby.  Dlatego dwa dni później na gali wręczenia nagród w kościele pw. św. Andrzeja w Łęczycy wykonała swą zwycięską kolędę. W tej kategorii reprezentowała nas także Julia Banasiak.

Tydzień później grupa wyruszyła do Ozorkowa, gdzie świętowała drugie miejsce w kategorii zespołów, a Natalia Kamińska tym razem okazała się najlepsza solo w swojej kategorii wiekowej. Dzień później Pierożki oklaskiwano na gali w ozorkowskim kościele. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

MTob