Casting. Pierożki… powiększone

Po obfitującym w koncerty sezonie wakacyjnym zespół Pierożki rozpocznie pracę w nowym, poszerzonym składzie. W ostatnią środę tradycyjnie już odbył się casting do szkolnego bandu, w którym wzięło udział kilkunastu uczniów.

Nad jego prawidłowym przebiegiem czuwało jury w składzie: Natalia Drzewiecka (wokalistka, członek zespołu) Krzysztof Góralczyk (muzyk, członek Kapeli Łęczyckiej) oraz Marcin Tober (nauczyciel muzyki). Pod uwagę brano przede wszystkim: właściwą intonację, poczucie rytmu, słuch wysokościowy oraz dyspozycyjność i gotowość do ciężkiej, lecz przyjemnej pracy.

Spośród wszystkich kandydatów wyłoniono trzy nowe wokale, a są nimi: Julia Banasiak, Katarzyna Stańczyk (gra również na instrumencie) i Wiktoria Sowińska, którym serdecznie gratulujemy.

Do zobaczenia na wielkich scenach!

MTob