Zielona szkoła - Hiszpania.

Minął już prawie miesiąc nauki, jednak pogoda za oknem ciągle przypomina nam o lecie i wakacjach. Ciężko nam zapomnieć o chwilach spędzonych na wyjazdach, koloniach i obozach. Podczas tegorocznych wakacji grupa prawie pięćdziesięciu osób uczestniczyła w koloniach w Lloret de Mar w Hiszpanii.

Po drodze do Hiszpanii zwiedziliśmy Drezno. A na miejscu w Lloret de Mar głównym naszym zajęciem był wypoczynek na plaży, prażenie się na słoneczku i kąpiel w morzu. Czasami leniuchowaliśmy też pływając w basenie i leżąc na leżakach hotelowych.  No ale ile można! Dlatego skorzystaliśmy z możliwości wyjazdu na wycieczkę do Barcelony. Miasto to zachwyciło wielu z nas, nie zabrakło też sympatyków piłki nożnej,  którzy jako główny punkt tego wyjazdu obrali wizytę na stadionie Camp Nou. Podczas pobytu w Hiszpanii płynęliśmy również statkiem do Tossa de Mar, a podczas rejsu podziwialiśmy zwierzęta żyjące na dnie morza.