Polish English German

Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Władysława Łokietka

Topola Królewska, Oddziały Gimnazjalne

Plan dowozów

 

Dzień tygodnia

Numer autobusu

Trasa

Godzina odjazdu z dworca PKS

Przywóz

Odwóz

Poniedziałek 1/2 Leźnica Mała

07:15

14:50

Pracownik PKS

 

 

Pracownik PKS

3 Wilczkowice

07:15

14:50

I. Olczyk

 

 

I. Olczyk

4 Siedlec

07:15

14:50

Pracownik PKS

 

 

Pracownik PKS

5 Łęka

14:50

- Pracownik PKS
7 Krężelewice

07:20

13:00

14:50

A. Sobór

 

 

 

W. Nowak

A. Sobór 

8 Gawrony

07:25

14:50

M. Instunajd

 

 

M. Florek - Barylska

9 Błonie

07:25

14:50

M. Przybylak

 

 

M. Przybylak

10 Łęczyca

07:25

 R. Tratkiewicz  -
11 Dobrogosty

07:25

14:50

A. Idczak

 

 

J. Chwiałkowska

11 Dobrogosty, Gawrony

13:00

 - A. Sobór
12/13 Łęczyca 14:50 - A. Łuczak
14 Łęczyca

07:15

Pracownik PKS

 -

16 Łęczyca

13:50

-

Pracownik PKS

Wtorek 1/2 Leźnica Mała

07:15

15:45

Pracownik PKS

 

 

Pracownik PKS

3 Wilczkowice

07:15

15:45

I. Olczyk

 

 

I. Olczyk

4 Siedlec

07:15

15:45

Pracownik PKS

 

 

B. Matczak-Tomes

5 Łęka

15:45

- Pracownik PKS
7 Krężelewice

07:20

13:00

15:45

A. Sobór

 

 

 

E. Granosik

E. Gierowska

8 Gawrony

07:25

15:45

M. Instunajd

 

 

J. Chwiałkowska

9 Błonie

07:25

15:45

K.Bednarek

 

 

K.Bednarek

10 Łęczyca

07:25

R. Tratkiewicz  -
11 Dobrogosty

07:25

15:45

A. Idczak

 

 

Pracownik PKS

11 Dobrogosty, Gawrony

13:00

 - A. Sobór
12/13 Łęczyca 15:45 - Pracownik PKS
14 Łęczyca

07:15

Pracownik PKS

 -

16 Łęczyca

13:50

-

Pracownik PKS

Środa 1/2 Leźnica Mała

07:15

14:50

Pracownik PKS

 

 

Pracownik PKS

3 Wilczkowice

07:15

14:50

I. Olczyk

 

 

I. Olczyk

4 Siedlec

07:15

14:50

Pracownik PKS

 

 

Pracownik PKS

5 Łęka

14:50

- Pracownik PKS
7 Krężelewice

07:20

13:00

15:50

A. Sobór

 

 

 

E. Granosik

R. Tratkiewicz

8 Gawrony

07:25

14:50

M. Instunajd A. Sobór
9 Błonie

07:25

14:50

E. Granosik

 

 

K. Bednarek

10 Łęczyca

07:25

R. Tratkiewicz  -
11 Dobrogosty

07:25

14:50

A. Idczak

 

 

J. Chwiałkowska

11 Dobrogosty, Gawrony

13:00

A. Sobór  -
12/13 Łęczyca 14:50 - A. Łuczak
14 Łęczyca

07:15

Pracownik PKS

 

16 Łęczyca

13:50

-

Pracownik PKS

Czwartek 1/2 Leźnica Mała

07:15

14:50

Pracownik PKS

 

 

Pracownik PKS

3 Wilczkowice

07:15

14:50

Pracownik PKS

 

 

A. Łuczak

4 Siedlec

07:15

14:50

Pracownik PKS

 

 

Pracownik PKS

5 Łęka

14:50

- Pracownik PKS
7 Krężelewice

07:20

13:00

14:50

A. Sobór

 

 

 

W. Nowak

R. Tratkiewicz

8 Gawrony

07:25

14:50

M. Instunajd

 

 

W. Nowak

9 Błonie

07:25

14:50

E. Granosik

 

 

Pracownik PKS

10 Łęczyca

07:25

R. Tratkiewicz  -
11 Dobrogosty

07:25

14:50

A. Idczak

 

 

J. Chwiałkowska

11 Dobrogosty, Gawrony

13:00

 - A. Idczak
12/13 Łęczyca 14:50 - M.Kowalczyk
14 Łęczyca

07:15

Pracownik PKS

-

16 Łęczyca

13:50

-

Pracownik PKS

Piątek 1/2 Leźnica Mała

07:15

14:50

Pracownik PKS

 

 

Pracownik PKS

3 Wilczkowice

07:15

14:50

A. Łuczak

 

 

Pracownik PKS

4 Siedlec

07:15

14:50

Pracownik PKS

 

 

B. Matczak-Tomes

5 Łęka

14:50

- Pracownik PKS
7 Krężelewice

07:20

13:00

14:50

A. Sobór

 

 

 

E. Granosik

E. Gierowska

8 Gawrony

07:25

14:50

M. Instunajd

 

 

W. Nowak

9 Błonie

07:25

14:50

E. Granosik

 

 

Pracownik PKS

10 Łęczyca

07:25

R. Tratkiewicz  -
11 Dobrogosty

07:25

14:50

M. Świerczyńska

 

 

J. Chwiałkowska

11 Dobrogosty, Gawrony

13:00

W. Nowak  -
12/13 Łęczyca 14:50 - M. Kowalczyk
14 Łęczyca

07:15

Pracownik PKS

-

16 Łęczyca

13:50

-

Pracownik PKS