Nietypowa lekcja w-fu

9.09.2016 grupa uczniów z naszego gimnazjum odwiedziła Park Trampolin w Łodzi .

Pod okiem instruktora młodzież spędzała czas ucząc się wykonywać podniebne ewolucję, grając w zbijaka, w koszykówkę i wykonując bardziej złożone ćwiczenia gimnastyczne.  O stabilnym podłożu można było zapomnieć bowiem w tym miejscu zamiast podłogi króluje trampolina.

Ogromna powierzchnia niemal 1.000 m2 wyłożona  trampolinami zachęca do aktywności. Nasza młodzież bawiła się świetnie na trampolinach kwadratowych - do gry w zbijaka i do zajęć zorganizowanych, prostokątnych - do ćwiczenia sekwencji akrobatycznych, sześciokątnych zwanych strefą parkour, trampolinach do gry w kosza, czy zakończonych basenem z gąbkami.

SALTOS  to relaks, rozrywka i zabawa dla małych i dużych. To także nauka akrobacji, ćwiczenie mięśni i spalanie kalorii!