Polish English German

Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Władysława Łokietka

Topola Królewska, Oddziały Gimnazjalne

Biegi Przełajowe im. Jana Pawła II

Tradycyjnie już w październiku w parku miejskim w Łęczycy odbył się Bieg Przełajowy im. Św. Jana Pawła II.  W VI już cyklu imprezy nasza szkoła wzięła udział drugi raz. Po raz drugi również w imprezie wzięła klasa II B w całości, jak również najzdolniejsi biegacze z pozostałych klas.

Również w tym roku odnieśliśmy sukces sportowy. Na pierwszych trzech miejscach w kategorii Gimnazja dziewcząt zameldowały się uczennice naszego Gimnazjum,  kolejno I – Patrycja Cichocka z klasy IIA, II -  ubiegłoroczna zwyciężczyni biegu – Julita Dębowska z IIB i III Marta Bednarek z klasy IIID.

Ogromna konkurencja panowała w biegu chłopców z gimnazjów. I tu również poradziliśmy sobie całkiem nieźle. Na około 80 zawodników Bartek Kiendzierski z klasy IIB i Dawid Grzelak z klasy IIID przybiegli w pierwszej 10, a Kuba Naturalny z klasy IIB w drugiej 10.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i cieszymy się że bieganie staje się w naszej szkole modne.