Polish English German 

Gimnazjum im. Czesława Miłosza

w Topoli Królewskiej

Turniej Piłki Siatkowej "dwójek"

  1. Gminny Turniej Piłki Siatkowej "dwójek" zostanie rozegrany w dniach 12, 13, 14 listopada po lekcjach. W środę 12.11 turniej rozegrają pary żeńskie, w czwartek 13.11 pary mieszane a w piątek 14.11 pary męskie.
  2. Każdy uczestnik turnieju zobowiązany jest do dostarczenia podpisanej zgody od rodziców o następującej treści:

 

„WYRAŻAM ZGODĘ NA UDZIAŁ MOJEGO DZIECKA…………...........………………………………….. W TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ „ DWÓJEK”. OŚWIADCZAM IŻ MOJE DZIECKO NIE POSIADA PRZECIWWSKAZAŃ ZDROWOTNYCH DO UDZIAŁU W ZAWODACH SPORTOWYCH. ZOBOWIĄZUJĘ SIĘ DO ZAPEWNIENIA TRANSPORTU POWROTNEGO DO DOMU”

DATA...............................            PODPIS......................................................................

3. Każdy mecz zostanie rozegrany według przepisów piłki plażowej. Każdy set liczymy do 15 punktów.  Gramy do 2 wygranych setów.

Wyniki losowania:

Pary żeńskie:

  1. ALEKSANDRA ŁUCZAK I NATALIA KRÓLAK
  2. ALEKSANDRA KUBIAK I ANNA SIMON
  3. JULIA KRÓLAK I SANDRA MICHALSKA
  4. DOMINIKA ORŁOWSKA I PAULINA PISERA
  5. MILENA DOMAGAŁA I JULITA WAWRZYNIAK
  6. KARINA ROSIAK I KAROLINA MAJCHRZAK
  7. KAROLINA BECHCIŃSKA I MARIA DĘBIŃSKA
  8. ANGELIKA ŁUCZAK I ANNA KUJAWA
  9. DOMINIKA MARCINIAK I EWELINA GRACZYK
  10. ELIZA KWIATKOWSKA I ŻANETA KOSIŃSKA

Pary mieszane:

  1. ALEKSANDRA ŁUCZAK I SZYMON DOMAGAŁA
  2. ŁUKASZ BARYLSKI I EWELINA GRACZYK
  3. BARTŁOMIEJ MIKOŁAJCZYK I MILENA DOMAGAŁA
  4. DOMINIK GRANOSIK I ALEKSANDRA KUBIAK
  5. DAWID GOŁĄB I NATALIA KRÓLAK
  6. SANDRA MICHALSKA I PATRYK ZALEWSKI
  7. MARIA DĘBIŃSKA I BARTŁOMIEJ POLIT
  8. BARTŁOMIEJ ART I ELIZA KWIATKOWSKA
  9. ŻANETA KOSIŃSKA I HUBERT KOWALCZYK
  10. KAROLINA BECHCIŃSKA I PATRYK KRÓLAK
  11. DOMINIKA ORŁOWSKA I KAMIL GOŁĄB
  12. ADAM KUCNER I ANGELIKA ŁUCZAK

Pary męskie:

  1. ADAM WYSZYŃSKI I PATRYK PACHOLSKI
  2. HUBERT ANTCZAK I JAKUB MILCZAREK
  3. PATRYK KRÓLAK I DOMINIK KOWALSKI
  4. ŁUKASZ BARYLSKI I BARTŁOMIEJ POLIT
  5. JAKUB TURKOWSKI I SZYMON DOMAGAŁA
  6. CEZARY PAŁCZYŃSKI I PATRYK ZALEWSKI
  7. KAMIL GOŁĄB I KAMIL TURKOWSKI
  8. DAWID GOŁĄB I ADRIAN BANASZEWSKI
  9. KAMIL  JAWORSKI I MARCIN MIKOŁAJCZYK
  10. BARTŁOMIEJ ART I DOMINIK GRANOSIK
  11.  ADRIAN SZCZĘSNY I HUBERT KOWALCZYK
  12. MATEUSZ BRYGIER I JAKUB GRANOSIK
  13. ADAM KUCNER  I KACPER DOBIECKI

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ŻYCZYMY POWODZENIA