Gimnazjum im. Czesława Miłosza

w Topoli Królewskiej

Warning: copy() [function.copy]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/gmtk2013/domains/gmtk2013.idl.pl/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 668

Warning: copy(http://www.gmtk.edu.plimages/DSC06738.JPG) [function.copy]: failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/gmtk2013/domains/gmtk2013.idl.pl/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 668

Piłka siatkowa - zajęliśmy I miejsce w powiecie

Tradycyjnie już,  nasza szkoła była gospodarzem Mistrzostw Powiatu Gimnazjów w Piłce Siatkowej Chłopców.

Nie jest to przypadek – piłka siatkowa od dawna jest naszą tradycją i cieszy się niezmienną popularnością. Co roku znajduje się grupa uczniów która chce ją trenować i od kilku już lat zdobywać Mistrzostwo Powiatu, pomimo że jest to trudna technicznie do opanowania gra zespołowa, a treningi nie od razu przynoszą spektakularne postępy.  Również i teraz nasi zawodnicy wywalczyli I miejsce.   Rywalizacja z Gimnazjum w Witoni i Gimnazjum w Łęczycy od początku układała się dla nas pomyślnie i przez większość czasu pewnie prowadziliśmy, kontrolując przebieg zawodów. W ocenie p. M. Banasiaka jest to konsekwencja dużej ilości spotkań towarzyskich, które nasz zespół zagrał w ostatnim czasie z naszymi przyjaciółmi – ZSZ nr 2 im. J. Grodzkiej,  LO im K. Wielkiego w Łęczycy i Gimnazjum w Witoni.