Piłka siatkowa - zajęliśmy I miejsce w powiecie

Tradycyjnie już,  nasza szkoła była gospodarzem Mistrzostw Powiatu Gimnazjów w Piłce Siatkowej Chłopców.

Nie jest to przypadek – piłka siatkowa od dawna jest naszą tradycją i cieszy się niezmienną popularnością. Co roku znajduje się grupa uczniów która chce ją trenować i od kilku już lat zdobywać Mistrzostwo Powiatu, pomimo że jest to trudna technicznie do opanowania gra zespołowa, a treningi nie od razu przynoszą spektakularne postępy.  Również i teraz nasi zawodnicy wywalczyli I miejsce.   Rywalizacja z Gimnazjum w Witoni i Gimnazjum w Łęczycy od początku układała się dla nas pomyślnie i przez większość czasu pewnie prowadziliśmy, kontrolując przebieg zawodów. W ocenie p. M. Banasiaka jest to konsekwencja dużej ilości spotkań towarzyskich, które nasz zespół zagrał w ostatnim czasie z naszymi przyjaciółmi – ZSZ nr 2 im. J. Grodzkiej,  LO im K. Wielkiego w Łęczycy i Gimnazjum w Witoni.