Projekt edukacyjny - zawody w siatkówkę plażową.

Zawody odbywały się w dniu 7 listopada po lekcjach. Sędziami meczów byli Jakub Starzyński i Jakub Rogala.  Uczestnicy grali do 15 punktów (tyle trwał jeden set). Chyba każdy gracz miał na widowni przynajmniej jedną dopingującą mu osobę. Mecze rozgrywały się na dwóch połowach sali gimnastycznej . W grze brali udział uczniowie z klas drugich i trzecich,  a zwycęzcami zostali:

Pary żeńskie:

1 miejsce - Eliza Kwiatkowska i Żaneta Kosińska

2 miejsce - Oliwia Kowalczyk i Julia Dębowska

3 miejsce - Magdalena Borszyńska i Katarzyna Kujawa

Pary mieszane:

1 miejsce - Bartłomiej Art i Eliza Kwiatkowska

2 miejsce - Adrian Banaszewski i Żaneta Kosińska

3 miejsce - Jakub Turkowski i Paulina Wawrzyniak

Mecze te były niezwykłe. Nie łatwo było wygrać z większością uczestników. Wszystkim serdecznie gratulujemy i zachęcamy do startowania w innych konkursach z różnych dziedzin.

Tekst: Weronika Darmach kl. IIA