Szkolne zawody w piłce halowej chłopców

W dniach 15, 22 oraz 23 stycznia br w naszym gimnazjum odbył się turniej piłki halowej rozgrywany między chętnymi klasami, zorganizowany przez Bartłomieja Kiendzierskiego oraz Patryka Zalewskiego z klasy 2E, pod opieką p. Michała Kubiaka. W pierwszym etapie uczestnicy grali w systemie pucharowym, w drugim natomiast- każdy z każdym. Każda drużyna wykazywała niezwykłą siłę walki, nikt się nie poddawał, każdy walczył do końca, kibiców było więcej niż na dyskotekach.  Klasa 2e oraz 3b uzyskała tę samą ilość punktów, lecz ostatecznie w dogrywce zwyciężyła klasa 3b, z czego wynika, że klasie 2e przypadło zaszczytne drugie miejsce. Trzecie miejsce natomiast wywalczyła klasa 2a. Wszystkim dziękujemy za sprawiedliwą walkę oraz gratulujemy sukcesów.

1. miejsce reprezentanci klasy 3 B
  2. miejsce reprezentanci klasy 2 E