Gimnazjum im. Czesława Miłosza

w Topoli Królewskiej

I miejsce dziewcząt i chłopców w Powiatowych Mistrzostwach Piłki Siatkowej

17 marca 2016 roku  nasza szkolna reprezentacja piłki siatkowej dziewcząt i chłopców wzięła udział w zawodach sportowych , które odbywały się w łęczyckiej hali. Już od początku roku szkolnego uczniowie brali udział w cotygodniowych zajęciach pozalekcyjnych, aby ćwiczyć i doskonalić najważniejsze elementy gry tj.  odbiór, nagranie piłki do rozgrywającego, zagrywka oraz atak i blok. W dniu zawodów poznaliśmy naszego przeciwnika - Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łęczycy. Pierwsze zaczęły dziewczyny, u których zacięta gra pojawiła się na samym początku. Skupienie, pełna koncentracja, kontrola stresu i emocji, a co najważniejsze zachowanie kultury i zasad fair-play przyczyniły się do ich sukcesu, którym była spokojna wygrana (3:1). Następnie weszli chłopcy, u których kluczem do zwycięstwa była mocna zagrywka oraz dokładny atak. Taktyki ustalane na treningach przebiegały z sukcesem. Wygrali pewnie, bo (3:0).

Skład zwycięskiej drużyny:

Dziewczęta: