Polish English German

Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Władysława Łokietka

Topola Królewska, Oddziały Gimnazjalne

Wycieczka do Leźnicy Wielkiej

Członkowie SKP z klasy IIB, wraz z wychowawczynią Agnieszką Wyrzykowską, w dn. 30.09.2016 wybrali się na wycieczkę do jednostki wojskowej w Leźnicy Wielkiej, gdzie poznali historię i tradycje I Batalionu Kawalerii Powietrznej oraz specyfikę pracy żołnierza, pilota, strażaka.

Projekt z ZUS

SKP zrealizował "Projekt z ZUS". Było to działanie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych skierowane do chętnych do współpracy szkół. Celem projektu, który wspólnie z klasą 3d i 2b realizowała Jolanta Kuropatwa, jest systematyczne budowanie świadomości młodego pokolenia o tym jak ważne są ubezpieczenia społeczne.

Tydzień Konstytucyjny

SKP wziął udział w II edycji ogólnopolskiego projektu Tydzień Konstytucyjny organizowanego przez Stowarzyszenie im. Prof. Zbigniewa Hołdy. Głównym celem projektu jest podnoszenie świadomości na temat znaczenia Konstytucji w życiu obywateli. Projekt realizowała Jolanta Kuropatwa wspólnie z klasami: 1b,1f, 2b, 3d.

Gminomaniacy na podsumowaniu mPotęgi w Centrum Nauki Kopernik

15 marca br. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbył się Piknik Matematyczny podsumowujący II edycję programu mPotęga. Organizatorem przedsięwzięcia była Fundacja mBanku w partnerstwie z Fundacją Dobra Sieć.

Czytaj więcej: Gminomaniacy na podsumowaniu mPotęgi w Centrum Nauki Kopernik

Topolski SKP stanął otworem!

CZY WARTO ZOSTAĆ CZŁONKIEM SZKOLNEGO KLUBU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI?- to jedno z wielu pytań nurtujących przyszłych pierwszoklasistów. EB Group odpowiada - JASNE, ŻE TAK! 7 kwietnia br. w Gimnazjum im. Czesława Miłosza w Topoli Królewskiej zorganizowano Dzień Otwarty, podczas którego również SKP miał szansę pokazać się z jak najlepszej strony (ekonomicznej, oczywiście :)

Czytaj więcej: Topolski SKP stanął otworem!